Sonic Runners Adventure

Eğlence dolu platform oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.99$
  • Boyut 37.0 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Gameloft
Platform oyunu tutkunları için Sonic Runners Adventure aksiyon dolu bir oyun sunuyor. Birbirinden farklı ve heyecan aksiyon dolu platformlarda ilerlemenin keyfine varın. Ayrıca oyun çevrimdışı oynama seçeneği de sunuyor.

Sonic Runners Adventure, platform tutkunlarını bekliyor. Oyun aksiyonla dolu olan bir koşma oyunu. Koşarken yakalayacağınız hız ile Sonic efsanesini yaşayacak ve hissedeceksiniz.

Oyundaki platformlarda koşarak, atlayarak, uçarak ve çizerek yol boyunca heyecanı yaşayacaksınız. Hızla ilerlerken bir yandan da yeni karakterlerin kilidini açıp seçerek, oyuna devam edebilirsiniz. Bu karakterler arasında Tails ve Knuckles de yer alıyor.

Her karakterin kendine özel yetenekleri olduğu için her karakteri seçmenizde yeni bir heyecan ile oyunda koşturacaksınız. Güçlenerek, koşarak atlayıp zıplayarak platform oyununun tadını çıkarın.

Tabii, oyunda heyecan ve keyfi yaşarken esas hedefiniz, Sonic'in evrenini kurtarmak olacak. Sonic'in evrenini kurtarmak için de acele etmek ve hız çok önemli. Dr. Eggman ile savaşmak da gerekiyor.

Koşmak, atlamak, çizmek veya yol boyunca ve heyecan verici platform seviyeleri ile uçmak. Tails, Knuckles ve daha fazlasını içeren yeni karakterlerin kilidini açın, her birinin kendi benzersiz yetenekleriyle güçlenmesini sağlayın. 4 simgesel yerden Dr. Eggman ile savaşarak Sonic'in evrenini kurtarmak için acele edin.

Sonic'in birtakım özelliklerine bakacak olursak şunları sıralayabiliriz;

Gelişmiş grafikleriyle oyunda bulunan 4 ikonik yerden geçin. Burada dikkat etmeniz gereken ise heyecanınıza dikkat etmek. Heyecanınızı kontrol edemezsiniz acelecilik edebilir, yerlerden geçemeyebilirsiniz.

Bahsettiğimiz karakterlerin kendilerine göre yetenekleri var ve bu süper yetenekleri olan Kuyruklar, Mafsallar, Kirpi Gölge gibi çok sayıda farklı karakterin karakterin kilidini açabilirsiniz.

Oyun içerisinde karşınıza çıkacak olan ve savaşmanı gerekecek olan Dr. Eggman size engel çıkarabilir. Doktorun ve çok sayıda engellerin, kötü yönlü girişimlerin üstesinden gelmek için mücadele edin.

Kalp-vuruş için platformda koştuğunuzda oyunda bulunan ikonik parçalara kulak vermelisiniz.

Oyunda sadece düşmanlarınız bulunmuyor elbette. Dostlarınızı, kendi yetenekleriyle birlikte toplamalısınız.  Ve unutulmaması gereken bir ey daha var ki kazanmak ve becerileri birleştirmek için dostlarınızı iyi seçin.

Oyun süresince seçtiğiniz karakterlerden sevdiğiniz ve devamlı kullanmak istediğiniz bir karakter çıktığında, o karakterin yeteneklerini mümkün olan en üst dereceye kadar geliştirin, güçlendirin.,

Sonic'in her anındaki heyecanı ve eğlencesiyle farklı bir hikaye farklı bir deneyim sizi bekliyor. Farklı, ilginç ve rengarenk seviyeleriyle, hedefleriyle ve çarşı tecrübeleriyle oyun boyunca keyif alacak, oyunu bırakmak istemeyeceksiniz.

Sonic'in dünyası sizi bekliyor.

Sonic Runners Adventure indir
DİĞER SÜRÜMLER